Radana

  Dárek pro zamilované nejen na Valentýna?
Krásno – moudro – vztah
V jedné knize ode mne pro Vás

 „Láska a lidské vztahy se nedají vypočítat matematickou formulkou, nedají se ani stoprocentně předvídat. Existují však určité zákonitosti, kterých se autorka zmocnila a předkládá je čtenářům. Je to velice příjemné, poučné a zároveň i zábavné čtení,“ konstatoval o knize Jan Cimický


Technika KERP

Technika KERP >>>

Cesta k harmonii a výkonnosti duše.

Já ve Všechnopárty

Hostem ve Všechnopárty >>>

Pan Karel Šíp mě pozval do jeho pořadu Všechnopárty, abych odkryla tajemství psychologie.

TV Metropole

Spolupráce s TV Metropole >>>

Rozhovor o tématech současných partnerských vztahů, o tom, jak předcházet manželské krizi a jak ji zvládnout.

Dárek  pro muže i ženu
Dárková kniha o lásce a vztahu s fotkami

 

Sv. Valentýn je v českých zemích svátek s nedlouhou tradicí. Díky reklamě se do našich zemí dostal v r. 1990. V současnosti ho slaví čtvrtina dospělých nad 18let a pojímají ho jako svátek zamilovaných tzn. slaví ho s partnerem večeří nebo dárkem. V USA se jako dárek na Valentýna dávají Valentýnky i mezi členy rodiny a přáteli. Takto u nás Valentýnky pojímají některé děti školou povinné a jsou vlastně pak nepsaným testem oblíbenosti, což je spojeno s radostí ale u mnoha i smutkem.
základy psychologie vztahu 3knihy

Vzpomenutím na partnera u příležitosti svátku Valentýna vyjádříte pozornost. Určitě potěší. Samozřejmě, že milé spontánní pozornosti jsou cennější v průběhu roku než pouze na takřka úředně stanovený den.
Tradičním dárkem na Valentýna je večeře a květina, kterou obvykle obdaruje muž ženu (často je třeba místo v restauraci rezervovat). Žena si s dárkem často snadno poradí a vymyslí nějakou milou pozornost.
Na tomto místě si dovoluji jako dárek na Valentýna nabídnout i svoji knihu o vztazích a lásce. Je to nápad tématický, estetický a zároveň užitečný, jak jeden klient pravil: “Kdybych to věděl, nemusel jsem se rozvádět.“
O knize více nalezenete zde.

vnitřek knihy psychologie vztahu zm

zaklady-psychologie-vztahu.html

Pro objednání využijte kontaktní formulář. Děkuji.

 

 

Kategorie článků

* Váš email:
* Váš dotaz:
* Doplňte: "".