Radana

Kniha Milostné hledání, nacházení a ztrácení

Základy psychologie vztahu

 

„Láska a lidské vztahy se nedají vypočítat matematickou formulkou, nedají se ani stoprocentně předvídat. Existují však určité zákonitosti, kterých se autorka zmocnila a předkládá je čtenářům. Je to velice příjemné, poučné a zároveň i zábavné čtení.“

                                    MUDr.Jan Cimický o mé knize

Technika KERP

Technika KERP >>>

Cesta k harmonii a výkonnosti duše.

Já ve Všechnopárty

Hostem ve Všechnopárty >>>

Pan Karel Šíp mě pozval do jeho pořadu Všechnopárty, abych odkryla tajemství psychologie.

TV Metropole

Spolupráce s TV Metropole >>>

Rozhovor o tématech současných partnerských vztahů, o tom, jak předcházet manželské krizi a jak ji zvládnout.

Křest mé knihy Milostné hledání a nacházení
Základy psychologie vztahu doprovázené fotografiemi Dalibora Konopáče

základy psychologie vztahu 3knihy

Dne 28. listopadu 2013 proběhla v nymburském Hálkově divadle úspěšná vernisáž projektu Milostné hledání, nacházení a ztrácení. Při té příležitosti proběhl křest stejnojmenné knihy autorky Radany Roveny Štěpánkové s podtitulem Základy psychologie vztahu doprovázené fotografiemi Dalibora Konopáče. Na vernisáži vystoupil zpěvák Xindl X. O knize více nalezenete zde.

„Každé umění, které hledá harmonii, je pokusem člověka překonat smrtelnost a přiblížit se Bohu. Proto je uměním i tvoření harmonické duše a vlastního života, do kterého neodmyslitelně patří i partnerské vztahy. My jsme se v rámci tohoto projektu pokusili propojit psychologii s uměním výtvarným, divadelním a tanečním,“ říká autorka projektu.

Předmluvu ke knize Milostné hledání, nacházení a ztrácení napal psychiatr MUDr.Jan Cimický: „Láska a lidské vztahy se nedají vypočítat matematickou formulkou, nedají se ani stoprocentně předvídat. Existují však určité zákonitosti, kterých se autorka zmocnila a předkládá je čtenářům. Je to velice příjemné, poučné a zároveň i zábavné čtení,“ konstatoval.

vnitřek knihy psychologie vztahu zm

K výtvarnému zpracování se vyjádřila také módní návrhářka Beata Rajská „ Je těžké popsat emoce a vztahy, ale ještě těžší je zachytit je ve fotografii. Naštěstí Dalibor Konopáč není jen fotograf, ale uvnitř i psycholog a filozof“. Právě tyto zkušenosti a empatie se v jeho fotografiích odráží a proto dokáže zachytit nejen obraz, ale i emoce.“
Výstava bude v nymburském divadle k vidění do konce ledna 20134. Více o projektu naleznete na www.psychologie-vztahu.eu

V tuto chvíli navazuje na knihu divadelní představení pro školy. Malé promo:

Více článků v rubrice LÁSKA, SEX A VZTAHY zde.

ROZCESTNÍK na všechny články zde.

Kategorie článků