Starší dotaz #1004

anonym Personál zeptal se před 14 roky

Dobrý den, jsem spokojená s životem,který vedu troufám si říct štastná. až na občasné probuzení v noci ,tlukot srdce, pot,mravenčení ve vlasech,opravdu nepříjemné myšlenky,které se snažím zahánět těmi příjemnými,někdy už i den dopředu cítím,že TO zítra příjde,ten pocit se okolo mě plazí jako odporný zápach v tu chvilku úplně zeslábnu,ale hned začínám bojovat o lepší náladu,naplánuji něco abych nebyla sama a jsem v pohodě,pak se TO zase třeba týdny neozve a já zapomenu. nikomu jsem to neřekla, myslím,že okolí by to nechápalo jsem pro ostatní vrba,která je vždy fit a k dispozici,ví si rady,ale taky veškeré svoje záležitosti okamžitě řeším nic si v sobě nenosím dlouho, tohle trvá 5 let. myslím si ,že to může být nějaký pozůstatek z dětství.už po napsání tohoto dopisu se cítím lépe.děkuji.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 14 roky

Milá Štěpánko, buď se vydejte učit, jak s takovými záložitostmi pracovat na emočně energetický úrovni nebo požádejte psychitra, aby pro vás nalezl vhodné léky. Přeji vše dobré

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.