Starší dotaz #1026

anonym Personál zeptal se před 14 roky

Dobrý den. Obracím se na Vás s kuriozním případem.Jsem zoufalá ze svých snů,ač je manžel zásadový v otázce nevěry,stále mě provázejí noční můry,že je mi nevěrný.Nemůžu na to pak celý den zapomenout a vzpamatovat se z toho.Jako by se to vážně stalo. Už jsem měla nespočet takových snů,dnes dokonce byl nevěrný s mužem.Máme spokojené manželství,které trvá 7let.Můžu se těch snů nějak zbavit?Napovídají sny něco?Děkuji za názor.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 14 roky

Milá Marto, sny mají několik funkcí. Je-li to sen opakující se, intenzivní, bylo by dobré nalézt někoho, kdo je s vámi probere, s kým poselství rozšifrujete. Mluvila jste o nich se svým manželem?

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.