• Semináře | Slovy ke šťastnému vztahu – Psycholog a psychoterapeut ROVENA

Slovy ke šťastnému vztahu

online lekce vám odhalí:

Jak v partnerství prohloubit a obnovit porozumění

praktické informace a rady, jak komunikovat a předejít nedorozumění

Nerozumíte svému partnerovi a mrzí vás to? 

Přejete si konfliktům s partnerem předcházet?

Přáli byste si, aby partner měl pocit, že mu rozumíte?

Věříte, že slova, komunikace mohou partnerství uzdravit?

Chcete se naučit, jak vést rozhovor, abyste druhému skutečně porozuměli?

Skutečně existují zákonitosti komunikace, které vedou k rozchodům a které naopak podporují sounáležitost a porozumění ve vztahu. 

I vy se můžete naučit konstruktivnímu dialogu. 

V lekci se dozvíte:

 • čím se vyznačuje komunikace párů, které se rozejdou či rozvedou
 • ukážeme častý komunikačně postojový mechanismus, které páry dovádí k nepohodě a často i k rozvodu a také, jak to změnit
 • prozradíme, důležitý rozdíl v komunikaci mezi muži a ženami, protože komunikace těch párů, které tento rozdíl ignorují, je často nositelkou nepohody než sblížení a porozumění.
 • dozvíte se časté komunikační chyby, které lidé běžně dělají a jsou zdrojem nepohody
 • konkrétní návody, jak předejít konfliktu a hádce
 • jaký přístup i konkrétní věty, které rozmluví vašeho partnera
 • jak partnerovi skutečně naslouchat 

Ukazujeme, co konkrétně vaši komunikaci může zabít.

V lekci vás učíme konkrétní efektivní formulace.

Za pouhých 37 minut videa si můžete osvojit techniku, která vede k lepšímu porozumění mezi lidmi.

Video je informačně hutné, obsahuje konkrétní rady a postupy jak na efektivní komunikaci.

Vše, co se z lekce naučíte, podpoří vaši vztahovou komunikaci obecně, pravděpodobně lépe porozumíte lidem a každopádně budete považován za někoho, kdo druhému rozumí.

Garantem odbornosti jsme my:

Mgr. Radana Rovena Štěpánková

vztahová terapeutka, psycholožka

Provázím páry i jednotlivce na jejich cestě k harmonii úředně od roku 1993. I pak jsem se učila z moudrých knih, od moudrých učitelů, ze svého života i ze života klientů.

Bc. Lukáš Toman Paclt

Koterapeut, manažer, herec

Kamarád, který se programů Radany od mládí rád účastní a baví ho, při některých se stal koterapeutem a nyní v tomto cyklu je podporujícím článkem a zástupcem mužského elementu.

... co říkají naši klienti o této lekci:

"Radano, tak jsem s Janou začal mluvit podle vašich rad, začal jsem víc věnovat pozornost tomu, jak formuluju a jak komunikuju a musím říct, že se máme líp. Tak vám chci poděkovat, protože bez vás by možná bylo všechno jinak."
Vojta
(43 let)
"Lekci o komunikaci jsem nabídla i partnerovi a byla jsem příjemně překvapena, že i když jsme se o tom spolu moc nebavili, mám pocit, že mě víc vnímá... asi si z toho něco vzal... ráda bych se přihlásila na ten cyklus pro páry."
Dominika
(26 let)
"Milá Roveno, díky za video, bylo pro nás užitečnější než ty písemné materiály o komunikaci. Z videa to pro nás bylo jednodušší uchopit. Zkouším do našich rozhovorů víc vkládat doporučené věty a musím říci, že se naše rozhovory s Petrem zklidnily. Myslím, že před sebou máme ale ještě dost práce. Až budete dělat ten cyklus pro páry, o kterém jste mluvili, dejte mi, prosím, vědět. "
Tereza
(31 let)
„Video jsem sledoval sám. Myslím si, že video by mohlo pomoci párům které mají první konflikty nebo případně ještě nenastaly a tímto by se mohly jim vyhnout. Na mě video působilo obsahově vyrovnané logické a poučné.“
Karel
(50 let)

Neslibujeme vám zázrak, že pouhým zakoupením kurzu uzdravíte vztah, ale slibujeme, že

když se budete řídit tím, co vám v kurzu říkáme, tak dokážete komunikaci konstruktivně rozvíjet a tím i svůj vztah. 

Video neobsahuje žádnou zbytečnou slovní omáčku lektorů, protože si vážíme vašeho času.

Odhalíme vám principy, které komunikaci mezi lidmi blokují.
Poskytneme vám praktickou výuku k osvojení aktivního naslouchání.

Video je inspirací pro i jednotlivce, protože když alespoň jeden z páru používá aktivní naslouchání, vnáší to do vztahu více pohody.

V ceně získáte:

 • Video  v rozsahu jedné vyučovací hodiny (37minut), s návodem, jak si osvojit techniku, která vede k lepšímu porozumění mezi lidmi.
 • Video obsahuje naprosto konkrétní postupy a informace.
 • Video je inspirací pro jednotlivce, protože když alespoň jeden z páru používá aktivní naslouchání, vnáší to do vztahu více pohody.
 • Přístup k videu garantujeme  minimálně po dobu jednoho roku a třeba i do skonání tohoto webu, který neplánujeme.
 • Možnost sdílet  video  s partnerem ano, přejeme vám hezké chvíle i s lidmi blízkými, tak pokud o to budou stát členové rodiny, dáváme vám ho k dispozici.   –  Autorská práva a neoprávněné šíření: Upozorňujeme vás, že všechny materiály, informace, techniky jsou autorským dílem Radany Roveny Š. a neoprávněné šíření tohoto díla je neoprávněné.

K videu dostáváte zdarma:

Bonus 1: skripta „Jak si lépe porozumíme“ , která Radana Rovena používá v celodenním semináři – a ta obsahují i informace, jak pracovat s emocemi ve vztahu, jak řešit konflikt, jak zacházet s kritikou oprávněnou i neoprávněnou – prostě spoustu užitečných návodů pro efektivní mezilidskou komunikaci – a to vše opět ve velmi hutné, přehledné a stručné formě.

Bonus 2: možnost konzultace online s Radanou Rovenou Š. v rozsahu 15-20 minut na téma partnerská komunikace

Tyto bonusy získáváte proto, že nám skutečně záleží na tom, abyste komunikací rozdávali pohodu a ta se vám i vracela. Přejeme vám harmonické vztahy blízké i vzdálené.

Objednat lekci (video kurz)

Video:  Slovy ke šťastnému vztahu 

499 Kč


  Po objednání lekce obdržíte email s instrukcemi k platbě, pokud byste zprávu neviděli, zkontrolujte si záložky promo akcí, spam a případně se nám ozvěte na 777588352. Po připsání částky na účet, očekávejte svou lekci do dvou dnů.