Online manželská poradna, online poradna pro páry a partnery

Dostali jste se do bodu, kdy přemýšlíte o svém vztahu, rádi byste prokonzultovali, co se ve vašem vztahu momentálně děje? Nebo možná přímo řešíte manželskou krizi?  Chcete při tom mít pohodlí domova, či stojícího auta nebo i přírody? Pak pro vás může být forma online vhodným řešením. 

Kontaktovat mne můžete nejlépe na na telefon  +420 777 588 352  , abychom domluvili vhodný čas a formu.   Obvykle  podle nálady a potřeby kombinujeme videohovor na WhatsAppu a telefonický hovor.  

manželská a partnerská poradna online

A jak takové manželské a partnerské poradenství online probíhá?

Obvykle se snažím, aby se  online setkání  co nejvíce organizací přiblížila živému setkání.  Podle toho, zda chcete probrat situaci sami nebo s partnerem. Jsou možné obě varianty. 

Pokud oba mají o terapii zájem, sejdeme se u online rozhovoru všichni tři najednou, lépe se nastíní téma, které se bude řešit. Někdy po celou dobu pracujeme všichni dohromady, jindy se rozdělíme a rozfázujeme rozhovory podle potřeby.  Pro manželskou, partnerskou terapii je vhodné video – upřednostňuji WhatsApp – tam je možné vytvořit i skupinový rozhovor. 

O mé manželské a partnerské poradně se dozvíte zde. 

Články k partnerství, k manželské krizi, nevěře, žárlivosti  apod. najdete zde.

Co potřebujeme pro manželskou poradnu online

Obvykle 90 až 105 minut, klidné prostředí, signál telefonního operátora nebo připojení na internet pro WhatsApp.  Doporučuji mít možnost  udělat si pohodlí na pohovce či křesle, protože i relaxačně koncentrační techniky lze dělat online a právě ony individuálně vedené přináší  žádoucí očekávanou změnu v pocitu na duši.  Vhodné je mít po ruce i tužku a papír.  

Co oceňujete, když tuto službu  využijete? 

  • Utřídění myšlenek  a pocitů ohledně vztahu s partnerem
  • Podporu v často lidsky psychicky náročné situaci
  • Ušetření času na cestu
  • Pohodlí domova 
  • Obvykle flexibilnější objednání 

Tak tedy volejte   +420 777 588 352  

Mgr. Radana Rovena Štěpánková

Péči o duši a vztahy se věnuje od ukončení magisterského studia na Univerzitě Karlově v r.1993. Ví, že tvoření duše je umění nanejvýš významné. V současné době se se svými klienty potkává ve své soukromé praxi v Praze a v Nymburce, kde nachází cestu, jak k harmonickým vztahům, tak k rozvoji vnitřní celistvosti duše technikou KERP, jejíž je autorkou.

Mohlo by se vám líbit...