Online manželská poradna, online poradna pro páry a partnery

 

Psycholog online na telefonu +420 777 588 352  

Svět v době COVID-19  po nouzovém režimu –  je jiný? Možná. Snad. Někde jsem četla otázku, co bychom si chtěli ponechat z doby „koronavirové“? 

Jedna z věcí, která mne určitě napadla je režim  online manželské poradenství i psychoterapie pro páry . Dělala jsem je i dříve, ale online manželské a partnerské poradenství nepatřilo  k mému oblíbenému stylu. A to se nyní změnilo.  Ověřila jsem si, že když si Vy i já  zajistíme potřebný klid a čas, má  konzultace velmi obdobný psychologický efekt jako živé setkání. Obvykle  podle nálady a potřeby kombinujeme videohovor na WhatsAppu a telefonický hovor.   manželská a partnerská poradna online

A jak takové manželské a partnerské poradenství online probíhá?

Obvykle se snažím, aby se  online setkání  co nejvíce organizací přiblížila živému setkání .  Pokud oba souhlasí, sejdeme se u online rozhovoru všichni tři najednou, lépe se nastíní téma, které se bude řešit. Někdy po celou dobu pracujeme všichni dohromady, jindy se rozdělíme a rozfázujeme rozhovory podle potřeby.  Pro manželskou, partnerskou terapii je vhodné video – upřednostňuji WhatsApp – tam je možné vytvořit i skupinový rozhovor. 

O mé manželské a partnerské poradně se dozvíte zde. 

Články k partnerství, k manželské krizi, nevěře, žárlivosti  apod. najdete zde.

Co potřebujeme pro manželskou poradnu online

Obvykle 90 až 105 minut, klidné prostředí, signál telefonního operátora nebo připojení na internet pro WhatsApp.  Doporučuji mít možnost  udělat si pohodlí na pohovce či křesle, protože i relaxačně koncentrační techniky lze dělat online a právě ony individuálně vedené přináší  žádoucí očekávanou změnu v pocitu na duši.  Vhodné je mít po ruce i tužku a papír.  

Co oceňujete, když tuto službu  využijete? 

  • Utřídění myšlenek  a pocitů ohledně vztahu s partnerem
  • Podporu v často lidsky psychicky náročné situaci
  • Ušetření času na cestu
  • Pohodlí domova 
  • Obvykle flexibilnější objednání 

Tak tedy volejte   +420 777 588 352  

 

Mgr. Radana Rovena Štěpánková

Péči o duši a vztahy se věnuje od ukončení magisterského studia na Univerzitě Karlově v r.1993. Ví, že tvoření duše je umění nanejvýš významné. V současné době se se svými klienty potkává ve své soukromé praxi v Praze a v Nymburce, kde nachází cestu, jak k harmonickým vztahům, tak k rozvoji vnitřní celistvosti duše technikou KERP, jejíž je autorkou.

Mohlo by se vám líbit...