FAQ

Jaká je cena za konzultaci u psychologa?

Cenu ráda dohovořuji až při setkání, protože bývá přizpůsobena možnostem klienta. Je stanovena za konzultaci v rozsahu cca 1,5h.

Je možná psychologická konzultace on-line? (psychologická poradna on-line, psychologická pomoc on-line, psycholog on-line)
==========================================================================
Ano. Tuto službu psychologické konzultace on-line využívají především čeští klienti pobývající v zahraničí. Vhodná a možná je obzvláště tehdy, když si potřebujete urovnat myšlenky ohledně problému, který řešíte… Psycholog on-line je trendem v poskytování psychologických služeb, tato služba má své výhody i nevýhody.

Jak probíhá první setkání?
==========================
Domluvíme si schůzku a místo. Při prvním setkání si neformálně popovídáme a zhodnotíme si důvody, které Vás ke mně přivádí. Setkání probíhá v neformálním duchu. Co byste si přál/přála ve svém životě zlepšit. Na základě těchto informací Vám učiním nabídku dalšího postupu. Někdy se jedná o jednorázové konzultační setkání jindy se stává se, že již během prvního setkání pracujeme některým ze způsobů ( bližší informace ). V závěru se dohodneme na typu další možné spolupráce.

Jak probíhají další setkání?
============================
Na každé schůzce si zhodnotíme, jestli se chceme ještě vidět a domluvíme termín následující schůzky tak, aby vyhovoval nám oběma. Jestliže domluvenou schůzku nemůžete stihnout, operativně se domluvíme na změně termínu např. telefonicky, emailem atd.

Jakou pomoc jsem Vám schopná poskytnout?
========================================
– samozřejmostí je individuální přístup
– psychologickou pomoc krátkodobou i dlouhodobější (psychoterapii integrativní)
– duchovní léčení psychických potíží
– individuální, párovou i rodinnou terapii
– pomoc při depresi a nevyrovnaném sebevědomí a sebelásce

S čím a jak pracuji?
====================
Základem je individuální holistický psychologický přístup a použité formy a metody práce jsou voleny na základě intuice a společné dohody s klientem.
Některé používané techniky naleznete v části „způsob mé práce“:psychoterapie.html

Jak si můžete domluvit schůzku?
===============================
Schůzku psychologické konzultace si můžete kdykoliv domluvit telefonicky nebo emailem. Zde najdete „kontakt a mapku“:kontakt.html