Jak se objednat

Jak se objednat?

Nejsnadněji tak dohovoříme vhodný termín pro všechny zůčastněné. Pokud telefon zrovna nemohu vzít, obvykle Vám zavolám zpět. Pokud si termín domluvíme, skutečně prosím o závaznost smluveného termínu i z Vaší strany, případně akceptaci storno podmínek. Najdete tu i další kontakty.

Moje poradny

Potkat se můžeme osobně nebo můžeme komunikovat a spolupracovat i telefonicky či přes aplikace (např. WhatsApp nebo Skype). Mohou tak probíhat nejen potřebné rozhovory ale i meditační a úlevné techniky. Stačí se domluvit.

Jaká je cena za konzultaci a jaký časový rozsah?

Cena je smluvní buď při osobním nebo telefonickém setkání tak, aby byla pro obě strany přijatelná. Návrh cen naleznete v mém ceníku. Obvyklý časový rozsah konzultace individuální je 1:30 (90minut) až 1:45 (105min), manželské, partnerské setkání je obvykle o 15minut delší.

Jak zrušit či změnit smluvený termín?

Případné změny nebo zrušení termínu mohu akceptovat nejpozději 2 všední dny před smluveným sezením telefonicky. Pokud tuto lhůtu nemůžete dodržet, věřím, že přijmete spoluzodpovědnost za můj blokováný čas pro Vás, který bych mohla věnovat jinému klientovi… a uhradíte 50% ze smluvené částky na č.ú.: 2500034126/2010

Je možné objednat konzultaci i na víkend?

Vždy záleží na situaci jak Vaší tak mé. Obvykle při telefonické domluvě vše konkrétně upřesníme.

Máte dotaz?