Starší dotaz #10

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, miluji ženatého muže, který má 11-letého syna. Moc mě miluje a já jeho. Ale neustále se nemůže rozhodnout mezi mnou a rodinou. Před 14 dny se už chtěl rozvádět, ale nakonec to včera ukončil se mnou. Přesto mi píše, že mě strašně miluje a vidím na něm, jak nerad to dělá. Domnívám se, že je to jen pod tlakem jeho ženy, která mu dává ultimáta i co se týká syna. Manželství už více než rok nefungovalo.Podle jeho slov mám pocit, že manželku bere spíš jako hospodyni.Sám mi řekl, že ji nikdy moc nerespektoval a sám vidí, že se mnou se chová jako jiný člověk. Věří, že bychom spolu byli šťastní, ale slíbil prý synovi, že postaví dům a bude v něm mít svůj pokoj. Manželka mu byla několikrát nevěrná.Před půl rokem ji vzal k sobě zpátky a teď říká, že když ji dal naději, tak ji nemůže "odkopnout".Mám pocit, že chce nyní zkusit napravit to, co celých těch 11 let nedělal. Má strach, že by za ním syn nešel, kdyby se rozvedl, protože jde kluk víc za mámou.On na kluka neměl nikdy moc čas.Chci o něho bojovat, ale nevím, jestli to k něčemu bude a hlavně jak. Prosím o radu, nechci ho ztratit. Nejhorší je, že se oba milujeme.A podle mého jen neví kudy kam.Děkuji.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Míšo, popisujete dost pádných důvodů, proč ve vztahu nechcete pokračovat. Přeju vám, abyste našla sílu a víru v sebe. To pomáhá oprostit se od vztahů, které nám do života nepřinášejí mnoho pozitivního. K ukončení vztahu patří: rozloučení se, bolest/slzy a vykročení na další cestu samostatně každý sám… můžete si tuto situaci vizualizovat a prožívat… Chcete-li se naučit práci s těmito technikami, můžete se ozvat…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.