Starší dotaz #100

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, mám takový problém který mě tíží.je mi 20 let a rok jsem byl zavislej na marihuaně.před pár dny mi řekli že mám špatné plíce a od té doby to začalo.jsem si vsugeroval strach z plicních a srdečních onemocnění,stavy úzkosti,strach,motání hlavy,vysoká potivost,bolest břicha(dědičně citlivý žaludek na podnět nervů),únava.Byl jsem i na rtg plic,střev,měření tlaku a všechno bylo v pořádku ale pořád trpim tlakem(spíše nepříjemným než bolestivým) na hrudi,únavou a velkou potivostí.řekl jsem si že až mi bude dobře všeho nechám a začnu jiný životní styl.lituju toho že jsem to vůbec vyzkoušel a začal s tim:-( Předem děkuji za pomoc

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Lenko, nezapomínejte na lásku k sobě. Určitě můžete být hrdá na sebe, že jste dokázala zvládnout i složité životní situace. Ohledně vztahu s novým přítelem mne jen napadá otázka – je on ze své podstaty schopen, dát vám to, co vy od něj chcete?

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.