Starší dotaz #1000

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den chtěla bych se zeptat jak řešit situaci z manželem kterého jsem podvedla z jiným mužem a on mě z mou kamarádkou kterou mu nedokážu odpustit. Máme 2 děti a já nevím zda mám ve vztahu zůstat i přesto že k manželovi nic necítím tak ho mám ráda. Nevím co dělat ale náš vztah vyhořel a trápíme se oba.Asi mám spíš strach zůstat sama protože když se rozhodnu odejít tak vím že semnou děti nepůjdou protože bydlíme z manželovo rodiči a děti je mají moc rádi. Prosím můžete mi nějak poradit. Dekuji M.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá M., situace má mnoho problematických oblastí. Komplexní odpověď na tomto místě nemůžete najít. Láska? Co je to? A co vina? A odpuštění? Jj – život je práce ("sama" se děje eroze)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.