Starší dotaz #1002

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, před 4 měsíci jsem onemocněla se zádama, byla jsem přijata na nervové odělení a tam mi zároven dělali testy na boreliozu-negativní,Začala jsem se jsem se hybat po 14 dnech my opět selhalo tělo ruce i nohy a vratila se bolest zad. Nastalo další kolečko ruzných vyšetření.Po nervové stránce jsem v pořádku.A závěr lékařu je jiné onemocnění mozku.Prosím mužete mi napsat co to znamená jsem vdaná a mám2děti náš vztah je fungující,myslím si že nemám žádne,,depky,,o všem se bavíma a zároven i řešíme děkuji za odpovětGábina

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Gábino, jiné onemocnění mozku bude patrně lékařská diagnóza, kterou by vám měli vysvětlit oni. Vnímám to jako diagnózu neurologickou, nikoliv psychiatrickou, takže není třeba se obhajovat, že po psychické stránce jste v pořádku. Důležité je, aby postup lékařů vedl k vašemu zdraví, to vám i přeji.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.