Starší dotaz #1008

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Paní doktorko moc vám děkuji za odpovět.Mám k vám ještě jednu prozbu dnes moje lékařka muj zdravotní stav posoudila jako uzkostné stavy a chce mě nechat hospitalizovat na psychiatrii, že se prý moje tělo brání nervově složit a proto mě přestává fungovat nikdy jsem o ničem takovým neslyšela je to opravdu možné, a mám se nechat hospitalizovat děkuji za radu a odpověd už jste mi odpovídala 11.10.09

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Gábino, úzkost je emoce, kterou byste měla cítit, měla byste si jí být vědoma… odkud jste? Nechcete se stavit? (nějak to na mne dělá dojem, že lékaři nevědí) Stravujete se dobře? Spíte? Nezhubla jste?

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.