Starší dotaz #1010

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den prosím měla bych k Vám dotaz.Jak se mám zachovat v moji situaci.Manželovi jsem před měsícem zjistila neveru.Tvril mi že skončí ale zjistila jsem že si s dotyčnou pořád píší sms.Nemuže toho nechat a když se ho zeptam jestli mu to neni vuči rodine spatne tak rekne ze jo ale že nevi jak z toho ven a ještě na me útočí jako bych za něco mohla já.Jsem už na dně sil snažím se to urovnat mezi námi víc já než aby se snažil naopak on.Už jsem musela i dvakrát odejít na několik hodin z domu,ale stejně jsem se nakonec vratila.Mame dve deti a je mi jich dost lito že by žili bez otce,ale nevim jestli to dál zvladnu ty urážky když mi dovede lhát že skončil a vlastne neskoncil.Prosím moc o radu jak se mam zachovat abych neudělala unáhlene rozhodnutí.Děkuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Jano, držím palce v tom, abyste neudělala unáhlené rozhodnutí. Přečtěte si něco o nevěře od Radima Uzla nebo od Plzáka v knihách o manželství. Jsou tam dobré inspirace… Doporučuji vám, abyste se chovala slušně, ale nesnažila se (tzn. pozornost věnovat sobě, nikoliv mimo sebe) Tuto vnitřní gymnastiku je lépe učit se při osobním setkání.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.