Starší dotaz #1016

anonym Personál zeptal se před 14 roky

Dobrý den,manžel se od června léčí na alkoholismus. První prášky byly v pohodě, ale potom na ně začal pít. Nyní bere Fluzak, ale ne pravidelně. A jestli pravidelně ano, tak na ně pije a je mu to jedno. Potom jen spí a nemá zájem ani o svou tří letou dceru. Tyto léky bere jednou denně a na kontrolu chodí co tři měsíce. Chtěla jsem se proto zeptat, jestli se může požít alkohol na tyto léky,protože v přílohovém letáku je napsáno,že jsou na léčení deprese. A jestli by při takovém léčení neměl častěji navštěvovat psychiatra, než jednou za tři měsíce, a to aby si šel pro další léky. Děkuji za brzkou odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 14 roky

Milá Martino, tomu co popisujete, neříkám léčba závislosti na alkoholu. Chce-li se skutečně léčit, ať se osobně kontaktuje a spolupracuje s http://www.abstinence.cz/onas.php (sice web moc neupoutá, ale práci odvádějí dobrou)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.