Starší dotaz #1027

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, prosím o radu.Je mi 26let,jsem druhý rok doma na mateřské a tak nějak mě přestalo vše bavit.Věci,který mi dřív zvedli náladu,už mě netěší a nedokážu se z ničeho radovat.S manželem se odcizujeme,celkem sem i přibrala,takže se vyloženě hnusim sama sobě a i když si chci užít každý den s naší dcerou,tak mi to nejde.Cítím se prázdná,sama a mám pocit,že už mě v životě nic nečeká. Chci se zase radovat z života a maličkostí jako dřív,ale nevím jak nato.Vydrží mi to maximálně dva dny :-( Děkuji za radu

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Danielo, viděla byhc to na pravidelnou spolupráci s psychoterapeutem. Bylo by dobré, abyste se naučila poslouchat jemně svou duši, abyste slyšela, co jí vlastně chybí. Sice se mohu domnívat, ale ne zcela konkrétně a touto cestou to není vhodné. Přeji nalézání ….

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.