Starší dotaz #1028

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, mám takový problém, kterým se zabývám už delší dobu a nevím si rady. Poslední dobou se cítím strašně zklamaná (přestože mi nikdo neublížil), podrážděná, každá blbost mě vytočí a hned zuřím, pak se hádám s přítelem a je mně z toho špatně, nechci aby to takhle bylo dál. Doma se skoro s nikým nebavím a když ano, tak jen odfrkuji. Brečím jak malé díťě klidně i každý den. Často si vzpomínám na mého otce, který nám ubližoval a 12 let jsme od sebe, celou dobu jsem s tím tak nějak vyrovnaná, ale teď mě to ničí a nechci nato myslet. Každý den mám špatnou náladu.. Prosím potřebuji poradit. Nevím co je se mnou, ale chci z toho ven…=,(

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Diano, asi se budu opakovat, ale tento psychický stav emailem nevyřešíme. Chce to naučit se duševní práci, vnitřnímu naslouchání, pojmenování a proměnění v doprovodu "lektora". Jste-li z okolí, objednejte se.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.