Starší dotaz #1034

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Je mi 14,ale nepíšu sem ze srandy.Za posledná rok jsem toho prožila příliš,a mám pocit že jsem na dně,nerozumím si s rodiči kteří se neustále hádají a mě všechno zakazují i přes svůj nízký věk mám kluka,se kterým nemám v plánu se vyspat dřív než v 15,ale naši to nedokáží pochopit.Můj táta by mi snad dovolil s ním chodit ven,ale proto,že se nechce s mamkou hádat mi to nedovuluje.Celou naši rodinu řídí máma a babička se kterou bydlíme.Mám vlastně čtyři rodiče kteří se o mě neustále strají:mamka,tatka,babička,brácha.Nikde v celém domě nemám soukromí které strašně potřebuji,když chci jít sama ven,nemůžu-prý je to nenormální…Nemám se komu svěřit,protože muj nejlepší kamarád je kluk a to se nelíbí mojí mámě.Už nevím co dělat…pro celou rodinu a hlavně pro babičku jsem totální nula což mi hodně ničí sebevědomí které se snažím postavit na malích uspěších ve škole,ale nepomáhá to…Už nevím co mám dělat,chtěla bych jít po základce na střední někam mimo naše město,hlavně proto abych konečně byla svobodnější,ale nesmím…Co mám dělat?

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Lucko, tu střední školu si ohlídej, i kdyby jsi si měla zajít na oddělení péče o děti a požádat o ochranu svých zájmů při přípravě na povolání (nezapomeň chtít zápis z toho setkání) Samozřejmě by bylo dobré, aby tam s tebou někdo zašel – vyhledej třeba školní psycholožku, výchovnou poradkyni, aby ti s tvým problémem pomohly. Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.