Starší dotaz #1038

anonym Personál zeptal se před 14 roky

Dobrý den, potřebovala bych poradit jak zvednout sebevědomí. Jsem delší dobu bez práce a nedaří se mi ji najít. Kvůli dětem hledám práci pokud možno na denní směny, což je těžké. Nevěřím si jsem lítostivá, bojácná, nejsem průbojná v poslední době se mi chce občas brečet nad tím, že stále nemám práci, že jsem neschopná. Bojím se toho co si myslí ostatní. Když se mě někdo zeptá kde dělám, jsem nešťastná, že musím říct, že jsem na úp. Možná jsem i moc upnutá na děti (10a 6 let). Už ani sama nevím jakou práci bych chtěla dělat, ani v jakémm oboru. Možná s dětmi, mám je moc ráda, dokonce jsem se přihlásila na kurz pedagogiky abych pak mohla dělat ve školce, ale co do té doby než dodělám kurz.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 14 roky

Milá Nikolo, i práce na sebevědomí je práce – je třeba vytrvalosti. Přečtěte si např. knihu Miluj svůj život nebo pracujte s knihou Osobní síla. Dobré je spolupracovat s profesionálem. Neznám komplexní vaši situaci, proto jinou radu dát nemohu. Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.