Starší dotaz #1039

anonym Personál zeptal se před 15 roky

dobrý den,manžel jezdí kamionem,takže jsem sama se třema dětma doma,k tomu jsou i finanční problémy,už to prostě nezvládam,manžel i když je doma nevstane k dítěti (prý je taky unavený)a takhle odpovída na všechno, co řeknu (ja taky).Přivádí mě to k šílenství,nemam pomoc ani od žádné babičky.Jak donutit manžela aby mě třeba nechal jednou za měsíc se vyspat,jindy to nejde jenom když dojede domu.Na sex nemam už vubec naladu jsem bez energie a nalady.děkuji za jakoukoliv radu.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Leno, přinutit někoho k něčemu v podstatě nemůžeme. Je možnost prostě odjet ke kamarádce na víkend, když bude doma – bez diskuse, pouze oznámit – prostě odjet. To opravdu doporučuji. Muži nerozumí slovům, ale činům. Dále mě napadá, ale nepovažuji to za optimální řešení mu říci: že jste na vše sama a tak tedy již moc nevíte, proč udržovat manželství… Bohužel mnoho mužů nemá problém do té doby, než se žena rozhodne z manželství odejít :(. Pak žena rozkvete a muž se trápí – takový častý vzorec… Situace fakt náročná – v rodových společnostech žena na děti nebývala sama… tento výdobytek moderní společnosti je pro ženu dost náročný. Držím palce a ten víkend si dopřejte.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.