Starší dotaz #1042

anonym Personál zeptal se před 13 roky

Dobrý den, mám takový problém. Ani vlastně nemám hlad, ale když mám špatnou náladu, nudím se, anebo naopak jsem šťastná řeším to velkým přejídáním. To mi brání v tom, abych zhubla. Nevím jak to mám řešit, ale pokaždé, když mám deprese, tak se těším až se najím, jenomže potom mám velké výčitky svědomí. Připadám si tlustá a ošklivá. Nevím jak to mám řešit. Prosím o radu co s tím, abych stres a nudu přestala řešit přejídáním. A neřekla bych, že by to byl premenstruační syndrom, protože to jídlem řeším celý měsíc. Děkuji Klára ( 17 let)

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 13 roky

Milá Kláro, jaký máš vztah k sobě? Ke svému životu? Mám pocit, že by to chtělo láskyplnější, aktivnější a tvořivější přístup k sobě… Držím place.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.