Starší dotaz #1045

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobry den, momentalne jsem v zahranici. Ucim se jazyk a proto se radeji poradim s nekym, kdo mluvi materskym jazykem. Od kvetna tohoto roku jsem nezamestnana. Z duvodu toho nemam bohuzel ani zadne financni prijmy a jsem nucena zit v polorozborenem dome, kde nejsou zakladni socialni zarizeni. Z doslechu jsem zacala pouzivat socialni zarizeni a stravovat se na Charite teto zeme. V lete jsem se na vsechno divala pozitivne, s trochou hipie-nadsenim a zazitim neceho neobvykleho. Ted mi to zacina vadit a propadam chvilkama silnym agresim. Nemam s kym promluvit a to situaci zhorsuje. Neduveruji mistnim socialnim organizacim, protoze jsem na ceske charite pracovala v ramci studia na VOS socialni a mam odlisne zkusenosti. Muzete mi poradit, jak predejit temto stavum, kdy ztracim kontrolu nad sebou samou? Dekuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Kami, moc vám nerozumím. Postarat se o sebe ekonomicky je nutný základ.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.