Starší dotaz #105

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý večer,jsem z Libereckého kraje a je mi 26let.Potřebuji moc poradit.Jsem sama se svojí dvouletou holčičkou a před rokem,jsem se přestěhovala k rodičum,moje maminka od nás v září loňského roku beze slova odešla,nejspíš nevěděla kudy kam,protože se hodně zadlužila.Vše o čem jsme s tátou veděly jsme poplatily,ale bohužel jsou věci o kterých jsme nevěděly a ty se teď na mamku sypou.Odstěhovala se ke svým rodičům,ale po 4měsících měla pocit,že tam překáží a že jí tam nechtěj.Odstěhovala se ke svojí sestře,která bydlí ve stejné vesnici,ale podle informací,nastal tentýž problém.Mamka má opět pocit,že je tam navíc a že na ní všicni koukaj skrz prsty a s nikým nekomunikuje.Vůbec nevíme jak jí rozmluvit,prý vede řeči o tom,že spolu se synam Martinem(můj 6letý bratr)umřou,protože je na tomhle světě nikdo nechce. Nevím jak jí můžeme s její sestrou pomoci,komunikujeme mezi sebou,ale už nevíme jak na ní.Chtěly bysme jí moc pomoci,ale bohužel nevíme jak na to.Prosím porďte nám.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Markétko, pravděpodobmně jsi se zapletla do emocionálních propletenců mezi dospělými. V takovém případě nebývají léky to pravé řešení. Je třeba nalézt, uvidět to zapletení a vystoupit z něj. Doporučovala bych ti návštěvu psychoterapeuta, protože ani opravdové kamarádky většinou neznají řešení vedoucí k úlevě. Jsi-li z okolí, můžeš mne kontaktovat.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.