Starší dotaz #1050

anonym Personál zeptal se před 15 roky

dobry den ja by se vas chtela poprosit o radu mam takovy problem žiju s pritelem a jeho matka nedokaže se zmirit s tim že žije sama nedokaže se vyrovnat že oba jeji synove su zadani ma težke silne zachvaty jen tak potrebuje se vyrvat a ja bohužel si to už odnesla vickrat problem je v tom každeho jenom vyhani naposledy sme meli debatu všichni s ni čtyri aby se už s tym zmirila žije sama v domku podle mne je to chora osoba a potrebuje odbornika ja jedine co si želam mit od ni klid nejvic chodila obtažovat nas vim že je sama lenže delala mi provokace naschvaly a uražala me už sem nemohla a když mela zachvat zacala kričet na plny hrdlo a neprestala tak sem ji trochu potrasla a rekla at nas necha na pokoji lenže synove trvaji na tom aby s ni na dale vychazela ja nemužu dela to že se pretvaruje a ja to neumim rovno sem ji rekla že hrat komedii nebudu nechapu proč to dela proč mi posila po synovi nejake veci a tak vim že to nedela od srdce aby se na mne mohla zas vylejt tedko na chvili prestala lenže když zas by nahodou začala nebo by prišla nevim jak se mam prosim zachovat? nechci se s ni bavit zničila mi nervy až sem si brala prašky aby sem z toho vyšla ja sem byla pokojna a vždy vyrovnana nemyslela som si že tak nekoho muže nekdo zninčit vzhladem na ni rozprava vždy nezmysly jenom o praci je v ni nenavist zavist a žarlivost nebavi ji nic nema ani koničky možno proto me tak nenavidi sem ji opak a vzala sem ji posledniho syna jeji laska je chora k synom a nedokaže se odputat a zit svuj život a vždy stuka do pleca už sem alergicka na ni i když ji vsechno odpuštam neni ve mne nenavist vychazet s ni nechci len nevim jak se mam k ni kdyby prišla dekuji za radu muj pravopis možna neni nejlepsi snazila sem se protože sem slovenka možno aj proto me nenavide sem spis bojovny typ mam toho hodne za sebou dekuji vam nejhorsi že ti lide co su upiri energie niči vas a pak ten druhy ostatnych protože taky potrebuje ventil když budete mat čas prosim odpiste ja budu čekat dekuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Ester, problém je, že váš přítel patrně nemá jasno, ke které ženě patří. Jestli nenabudete v blízké době jednoznačně pocit, že v příteli máte oporu a nezajistí, že se nebudete muset kontaktovat, doporučuji vztah ukončit. Můžete navrhnout příteli návštěvu poradny… Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.