Starší dotaz #1055

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den Ja jsme měla čtyř letý vztah který mě dost poznamenal protože s tím co jsme chodila mě vydtal tím že když se s ním rozejdu tak se zabie ja jsme nedokazal s ním rozejít a když jsme se pak zamiloval do nělho jinýho tak mi uděla dost dusno a žekl mi že mě nikdy nikdo nebude mit rat tak jak on že nebudu štastná.naknec jsme se rozešli ja jsem začla chodit s někkým jiným ale nemužu nějak vyrovnat s ním co jsme prožila předtím. V tom novém vztahu nejprve mi do něho začal zasahavat kamrad tím že chctěl chotit od přitele ze sestrou tak ho něchtěla a chtěl protstě za každou cenu s ní chodit dost do našeho vztahu sahlo ale vyrovnali jsme se s tím pak v červnu přišla otaska kdy s ním začnu bydlet ja jsme mu nedokazal řic pravdu a začla jsme si myslet nejruznější blbosti a on řekl že takle dal pokračovat nemuže. Tak jsme se rozešli pak jsme se zase k sobě vratili ale ja se s ním nechci zatím stěhovat protože jsme se nesrovnala s tím co se stalo dřiv v tom předchozím stahem a stakovým pocitem se s ním nechci stěhovat a on řekla až prý budu vět co chci tak se mám ozvat. Taky nemá dobrý vztah s tatkem takže jsme se se mu stěžoval jak se to doma hrozný a on mi chtěl tím že se odstěhujem poct abych konešně byl štatná ja jsme mu navykladala hrozný blbosti prto abych se ještě nestěhoval a mylela jsme že počka než si všechno vyřeším ale už to trvá pul roku ja jsme furt na začku nemužu to všechno ze sebe dost a stašně rada bych s ním byla ale s tím pocitěm co mám v sobě se s ním nemužu ještě stěhovat.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Hanko, evidentně sama svoji vnitřní situaci nedokážeš proměnit tak,, aby jsi byla spokojená. Proto doporučuji, aby jsi spolupracovala s profesionálem.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.