Starší dotaz #1060

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Mám přítele, který mě má chvíli rád a pak zase ne. Abyste tomu dobře rozuměli, všechno je třeba v pořádku a on začne najednou uvažovat o tom proč se mnou je, když mu samotnému taky bylo dobře (jsem jeho první dívka), že se semnou asi rozejde apod. Ale postupně to s něho odejde. Jinak nemáme žádné problémy,nehádáme se, všechno je ok dokuď mu doslova "nehrábne v hlavě". Teď už se podruhé stalo, že se semnou rozešel a jako důvod mi řekl že mě nemá rád a že semnou nechce být. Že mě v neděli měl rád ale ve středu už ne. Udělal to už podruhé a já nevím co mám dělat, jelikož vím, že ve skrytu duše mě má moc rád, ale že je ovlivněn nějakýma myšlenkama, kterého úplně poblázní a on udělá takovou blbost, které později lituje. Když se semnou rozešel poprvé tak mi hned volal a když jsem sním pak mluvila osobně tak mi řekl, že to řekl jen tak, že mě pocit, že mě rád nemá ale ve skutečnosti, že mě má strašně moc rád…Mám pocit, že to je rozpolcená osobnost ale nejsem si jistá. Jednou je takový podruhé jiný. Jeden den by mě pořád jen měl v náručí a druhý den sotva na mě šáhne. Poraďte mi prosím jak bych mu stím mohla pomoci? Aby náš vztah byl už bez probému a bez jeho myšlenek? Jde to vůbec? Chci mu za každou cenu pomoct jelikož ho miluju, chci abychom už byli šťastní bez jeho myšlenek.Děkuji moc za odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Anonymko, hmm… ono by bylo dobré, aby si přítel začal myšlenky trochu rovnat… Měl by si třeba něco o lásce přečíst (např. E.Fromm: Umění milovat), dojít si někam na konzultaci. Může napsat třeba esej o tom, co je to zamilovanost, láska, partnerský vztah, manželství. V partnerském vztahu je každý zodpovědný za svoji půlku, za něho vy tu práci udělat nemůžete…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.