Starší dotaz #1065

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobry den,potrebuji poradit.Je mi 32let. Vse zacalo minulej patek,tocila se mi hlava,mela jsem zavrate.Jela jsem tedy na pohotovost,na pohotovosti mi rekli ze mam asi jicnovou kylu a at me vysetri ma pani doktorka.Ma pani doktora me poslala na vysetreni a zadnou jicnovou kylu nezjistily.Pak me pani doktorka poslala k neurolozce a ta mi dala 3xdene uzivat neurol.Vzdy kdyz si ho vezmu je mi porad stejne,mam zavrate,srdce mi div nevypadne a mam z toho vseho hruzu protoze mam 3letou dceru s kterou musim byt obcas sama doma.Ma kamaradka mi rikala jestli nemam nahodou zablokovanou pater,tak vlastne ani nevim jestli je to deprese ci ta pater.Bojim se cokoliv rict sve doktorce,jelikoz mi rekla ze kdyz mi na neurologii urcila tuto diagnozu ze bude asi vse tak jak rekla.Co mam tedy delat?Jsem opravdu blatzen?

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Veru, začátek rozhodně jako deprese nepůsobí. Nějak mi připadá, že nejsou moc udělaná pořádně vyšetření. Najděte si lékaře, který vás vezme vážně a udělá podrobná vyšetření. Nedejte se odbýt.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.