Starší dotaz #1068

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den prosim moc o radu už jsem Vám psala,ale neda mi to a musela jsem napsat ještě jednou.Manželovi jsem přišla před třemi měsici na nevěru ale prý jde jen o sex.Celou tu dobu mě přesvědčuje kdybych na to tak nemyslala že je s ni tak by to u nás bylo v pohode.Sex s nim mě ted vubec nelaka když vim že vlasne chce spat s jinou.Nevim co mám dělat už jsem zkusila všechno i rady od Vás ale nic na něj nezabírá a řekl mi že si stejne bude delat co chce on.Prosim moc jestli by jste mi poradila.Ja vlasne ted nic neresim a snažim se být v pohode ale on mě vždycky dostane tim že se me zeptá jestli jsem nad tim přemýšlela.Krásný den Fialka

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Mé rady jste neprožila.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.