Starší dotaz #1069

anonym Personál zeptal se před 14 roky

Dobrý den,začalo to zhruba před měsícem a půl,kdy jsem oslavila své 20 té narozeniny,5dní na to mi zemřel kamarád se ,kterým jsem vyrůstala,navíc doma s matkou také nemáme nejideálnější vztah,jsem půl roku bez práce a neustálý stereotyp doma mě taky na mé psychice asi moc nepřidá.Před měsícem mě na večer chytl tzv.knedlík v krku,bušení srdce,myslela jsem,že už to bude můj poslední den.Tento knedlík v krku trval asi týden,2krát jsem s tím byla u lékařky ta mě poslala k psychologovi.Po týdnu so mi zmizel knedlík jsem měla týden pokoj poté se u mě objevilo bušení srdce,které trvalo asi týden a hnedka na to jsem začala mít takové tlaky v hlavě a bolela mě na rúzných místech.Mám úplně ty samé příznaky jako lidé co trpí panickou poruchou?Něco takového se u mě objevilo poprvé.Může to být panická porucha a co to vlastně je?Děkuji za odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 14 roky

Milá Enelo, může to být panická porucha, prožíváte asi mnoho obav a frustrací, bylo by pěkné, kdybyste hledala cestu, jak pracovat se sebou. Psychický stav je něco, s čím lze pracovat. Doporučuji knihu Miluj svůj život. Porozhlédněte se v místě svého bydliště třeba po akcích čajovny… Dělejte pro sebe něco hezkého…Držím palce

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.