Starší dotaz #107

anonym Personál zeptal se před 16 roky

dobrý den,potřebuji poradit.je mi 30let,jsem vdaná 4roky a mam deti ve veku 5 a 3let.mam problem po druhem porodu mit s manželem pohlavni styk.z gynekologickeho hlediska jsem v poradku.ze začatku se me to zdalo byt normalni-bolesti k porodu atd.ale nechut k pohlav.styku nezmizela dosud. dotyky mi jsou čim dal vic nepřijemne .manžel ma nocni praci,to mi taky vadi a vi to.proste si to jednou za mesic ci dva odbydu pro klid.myslim,že mi neni neverny,aspon to tvrdi.ale me tato myslenka občas prepadne ,i kdyz neverna nejsem.spis mu vadi muj problem. taky jsem vic zacla chodit bavit a hadky a neduvera vrcholi. zacinam si myslet že jeho obraceny režim mi k rodine nevyhovuje.myslim na manželskou poradnu,ale bojim se,ze mizi moje laska k nemu.mam pocit ze to smeruje k rozvodu.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Dobrý den, chování vašeho přítele ve vás vyvolává nejistotu. Bylo by dobré – prozkoumat blíže tuto nejistotu – z čeho pramení – jak se týká vás a jak celého vašeho vztahu a pak hledat řešení. Korespondenční cestu k tomu nevidím jako vhodnou.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.