Starší dotaz #1070

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den. Mám takový problém. V poslední době jsem zažívala různé stresy, ale vše se dalo zvládnout. Před 14 dny mi zemřela teta a já u toho byla. Prostě přijela na návštěvu, řekla nám ahoj a najednou to bylo. Začala sténat rychle jsme volali záchranku a ani ta už pak nepomohla. Vypadá to na infarkt ale zatím nevíme. Tři dny potom jsem byla vcelku v pohodě ale pak jedna noc byla pro mě naprosto katastrofální, bušilo mi srdce píchalo mě tam a já si myslela že mám infarkt. Druhý den jsem šla ihned k dr. ten mi řekl že to jsou nervy a že mi infarkt nehrozí, je mi třicet. Jenže mé stavy trvaly dál takže jsem skončila na pohotovosti, změřili mi ekg a vše prý v pohodě. Závěr mi napsala úzkostná ataka. Prosím poraďte jak na to přestat myslet. Strašně se o sebe bojím že tu už zítra nemusím být a natož moje malé děti, manžel či maminka. prostě kdokoliv blízký. Ale hlavně se bojím o sebe. Musím prostě začít fungovat. Beru prášky, prothiaden a v případě nouze neurol. Prosím jak se s tím smířit. Přijde mi to tak nespravedlivé. Snad jsem to nenapsala moc zmateně. Moc děkuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Jiťule, existenční strach, vztah k životu a smrti – to jsou témata, po kterých volá vaše duše po změně. Chcete-li se naučit pracovat sama se sebou, můžete se objednat. Rozsah tématiky přesahuje možnosti této poradny. Prožívejte radost současnosti, nikdy nemáte k dispozici nic jiného než přítomný okamžik, který v sobě má zárodek budoucnosti… Strach ničí přítomnost (tím i budoucnost) Jak proměnit vnitřní mechanismy emailem opravdu nevysvětlím. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.