Starší dotaz #1071

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, Mám problém s osmiletou dcerou.Chodí do třetí třídy,učení jí jde velmi dobře,ale je hodně citlivá a všechno si bere moc k srdci.Dojde to až k tomu,že celou noc nespí a začne jí bolet břicho a je úplně vedle a chce být doma a nejít do školy,Jako ted měli mít ve škole tělocvik a dělat kotouly a svíčku na známku.A tak jí to vzalo že se to div nesesypala.Nevím co mám dělat a jak jít o vysvětlit,že do té školy musí tak i tak.Její pani učitelka mi řekla,že je moc hodná,ale že si moc nevěří a bojí se. Prosím poradte mi.Děkuji za radu.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Jano, bylo by lepší, kdybyste vyhledaly osobně dětského psychologa a s ním spolupracovaly. Můžete sama sebe naučit udržování vnitřní síly na vědomé úrovni a zároveň to učit dceru, psychoterapeut může s dcerou krok po kroku rozpouštět její strachy…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.