Starší dotaz #1072

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, zhruba tak čtvrt roku máme problém s 4,5 letou dcerou. Dělá problémy s oblékáním. Dříve to začalo jen při odchodu do školky (chodí tam již druhým rokem), nyní je to při odchodu kamkoli. Nejenže se přestala oblékat sama, ale nechce se ani nechat obléct. Křičí, brečí, dělá že neslyší a bývá hrubá jak fyzicky tak verbálně. Takovéto stavy mívá i v jiných situacích, i když ne tak často jako při oblékání. Máme ještě syna 1,5 roku. Děkuji.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Marcelo, bylo by dobré konzultovat situaci s profesionálem, podívat se i na vaše pocity, na vaši vzájemnou interakci. Nevím, jak reagujete vy. Nevím, co se děje v rodině. Opravdu byste si zasloužila osobní konzultaci. Přeji vše dobré

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.