Starší dotaz #1073

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Poraďte mi prosím,co mám dělat,aby mě nevynervovala každá blbina.Stačí dvě,tři maličkosi po ránu a mám zkaženej celej den a už mě nic nerozveselí.Akorát se třesu,křičím,brečim,je mi špatně od žaludku a jen a jen se to stupňuje a večer sem pomalu na zhroucení. Děkuji za odpověď

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Danielo, je hezké, že se chcete naučit duševní harmonii. Každá dovednost vyžaduje poznávání zákonitostí, učení se novému a trénink dovedností. Doporučuji vám, abyste hledala učitele v tomto oboru, existují i různé semináře. Duševní život není jednodušší než fungování těla ani než naučení se angličtině. Vydejete se na cestu ke svému pokladu. Např.knihy : Tibetské umění správného života, Miluj svůj život, Léčivá síla mysli, Svět bez hranic… Držím palce k vytrvalosti.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.