Starší dotaz #1075

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den , Nevím jestli to sem patří ,ale už nevím sama rady .Jsem 5 let doma s matkou o kterou se starám ,tak se nikam nedostanu mezi lidi ,je mi 30 ,nemam žadné přátelé ,většinu dne sem sama ,mamka skoro cely den prospí a když nespí tak stejně se mnou nemluví .Sem tam si vyjedu na kole a když jí řeknu že se vrátím za hodinu tak jí to nevadí ,tuhle sem zase byla přijela sem asi o 15 min. déle a hned na mě začala křičet , že sem měla byt dávno doma . Už nevím co mám dělat skoro každy den brečím ,někdy mě napadají i ty nejhorší myšlenky ,že kdybych si něco udělala tak to pro mě bude vysvobození. Děkuji za odpověď a pokud to se mnepatří tak se omlouvám .

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Lenko, to téma sem patří.Bylo by dobré, abyste začala být pro sebe důležitá a dělala věci, které chcete, které vás baví. To myslím zcela vážně. Obnovte kontakty, najděte si nové známé, najděte si kurzy, semináře. Máte právo na svůj život. Mějte se ráda i svět kolem … Třeba by pro vás bylo i přínosné, nalézt si psychoterapeuta v okolí. Držím palce :)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.