Starší dotaz #1076

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, mám problém se svojí psychikou… Je mi 28, jsem vdaná, máme 3letého syna a jsem v 7 měsíci těhotenství. Všechno by bylo ideální, jenže se mnou není k vydržení. Pořád jsem předrážděná, všechno mě okamžitě vytočí a na manžela i na kluka pořád jen "řvu". Nevím proč, těhotenstvím to není, jelikož tyto nálady jsem měla již před otěhotněním. Mám prostě návaly vzteku a agrese a odnášejí to manžel, syn i pes… jsem s toho špatná, protože nevím, proč se mi to děje. Mám navštívit lékaře?

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milé Holecátko, ona péče o duši vyžaduje systematický přístup (i zuby si čistíme každý den, a ani angličtinu se nenaučíme ze dne na den). Kdybyste opravdu své vzteky a nálady chtěla proměnit, vyhledáte psychoterapeuta, psychologa. Jste-li z okolí, ráda s vámi na proměně budu spolupracovat. Držím palce k odvaze i vytrvalosti.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.