Starší dotaz #111

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, stále se psychicky nemohu srovnat se skutečností, že po 13 letech spokojeného manželství bez hádek mi manželka před týdnem oznámila, že se rozhodla žít s novým přítelem, kterého zná 3 měsíce.Manželce i mě je 30 let a máme spolu 11 letou dcerku.Přiznala se mi k nevěře s tímto přítelem a protože ví, že udělala chybu má výčitky svědomí se mnou dál žít.Vycházeli jsme spolu velice dobře.Nedokážu jí pochopit.Dcerka zůstala u mě a oba se s tím neskutečně pereme.Může to být tím, že jsem jí řekl, ještě než k nevěře došlo, že pokud to udělá ať počítá s rozvodem?Nevím zda jí mám přimět se vrátit, nebo se co nejdřív rozvést.Nechci udělat ukvapený rozhodnutí, ale vím, že ji pořád miluju a nedokážu se smířit s tím, že už je pryč.Musím na ní pořád myslet a nejde to vymazat.Co mám prosím dělat? Děkuji předem za odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Fiono, období, kdy nepřichází vytoužené miminko, bývá pro pár velmi náročné – dochází ke krizím, rozvodům… Nemám pro vás jednoduchou radu – je třeba uvést emoce, energie do souladu. Doporučuji, abyste spolupracovali s odborníky pro tyto oblasti. Ráda se s vámi sejdu, harmonizace vašeho páru je možná.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.