Starší dotaz #113

anonym Personál zeptal se před 16 roky

S manželem jsme spolu 10let.Zažili jsme mnoho krásného i špatného.Vždy jsme se milovali.Poslední dva roky se snažíme o miminko.Manžel i já jsme dle lékařů zdrávi.Můj muž ,ale má komplex z toho,že by měl mít dítě ze zkumavky.A jelikož mu několik osob řeklo,že jsme na sebe zvylí a měl by změnit ph nevěrou.Tak to udělal.Tvrdí a přísahá,že to bylo jednou za deset let a pouze z tohoto důvodu.Dokonce i brečí ,ať se s ním nerozvádím.Telefon si neschovává.Klidně mi ho i ukazuje,abych byla v klidu.Nikam nechodí.Dal mi i heslo do mailu.Jenže já nevím,jak se s tím mám vyrovnat.Miluji ho a taky jsem mu dříve byla nevěrná,ale tak ,že na to nepřišel.Děkuju.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Agentko 007, agent 007 problémy v lásce moc neřešil a měl tendenci postarat se o bezpečnost ženy, kterou měl ve své blízkosti :). Zakazovaná láska má také své kouzlo. Uvidíte, jak se vše bude vyvíjet. Vcelku souhlasím s vaším přítelem.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.