Starší dotaz #114

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Potřebuju poradit. Usilovala jsem jednoho kluka a po třičtvrtě roku se mi to konečně povedlo. Začala jsme se spolu vídat a všchno zatím jen v autě nepřála jsem si aby to u nás v dědině někdo věděl a on taky moc ne protože u nas hraje a nechtel aby to vedeli spoluhraci. Rekla jsem o nem mamce i otci. Mamka byla v pohode a vsechno otec taky. Ale vcera jsem prisla domu ze schuzky snim a bylo to dobry ale pak se nasi zeptali tak co novyho a ja nic jen jsme se bavili a tak a otec najednou pak jak se jmenuje tak jsem mu rekla i prijmeni a to se asi nastval vyhodil me z kuchyne a hodinu diskutoval s matkou! Mati pritom vedela i prijmeni a vsechno a nikdy n epritestovala je to obycejnej kluk. A mati dosla a rekla ze mi ho zakazujou ze jeden chlap od nas z vesnice mluvil s otcem a ten chlap o mem priteli rekl ze spal s jednou zenskou tady od nas a ze je devkar frajirek. Ale pritom vim na 100% ze s zadnou babou nespal a neni devkar! Mel predemnou holku s kterou chodil 4,5 roku a ktera ho podvedla neveru neuznava a takovy to nezavazny taky ne! Nemuzu se snim stykat nic a to me moc mrzi! Chci ziskat nejak dukaz od jeho spoluhracu nebo tak ze to proste neudelal a predlozit to nasim! Aby vedeli jakej ve skutecnosti je! JE mi 16 a jemu bylo 24 tenhle rok! O vekovej rozdil nasim opravdu nejde! Tak nevim co mam delat!? Chci snim byt milujem se a nevim jak dal! Jak mam rodice presvedcit? On mi rikal at to tedka necham byt v klidu a neryju do toho az vychladnou a vypeni! A ze to nejak musime vydrzet! Ale jak dlouho :(! A jeste mi nasi rekli ze v 18 at si chodim s kym chcu! Ale dva roky jsou dlouha doba na to abysme si jen psali a nevidali jsme se :(! Co mam delat? Porad te nekdo prosím je to nutný!!

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Evo, ano, takoví lidé bohužel existují (a někdy je to skrytější, než to, co popisujete). Cítíte a vnímáte to dobře. Nevím, co myslíte otázkou – dá se s tím něco dělat? Každému jeho práce: Oběti – nebýt obětí…, dotyčné – reflektovat své motivy, pocity, jednání – zisky/ztráty a vám náleží role pozorovatele – maximálně můžete popsat zúčastněným to, co vidíte. Přeji pohodu a lásku v srdci.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.