Starší dotaz #115

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, mám možná hloupý dotaz – delší doby mám podezření, že se u jedné mně blízké osoby projevuje jakási podivná vlastnost – pokud je někdo v jejím okolí nemocný, vysloveně ožije. Působí dojmem, že čím je ten druhý bezmocnější, tím je ona šťastnější, protože má konečně možnost se uplatnit až ho v podstatě upečuje(v běžném životě je naprosto nesnesitelná, takže s ní v podstatě nikdo dlouho nevydrží, případně jí využívá). Špatné je, že člověk, kterého má v péči, v podstatě nesmí nic udělat a je nucen k maximální závislosti na ní a vděčnosti za úžasnou péči, která ho časem zlikviduje. Exituje opravdu nějaká taková úchylka či nemoc? Lze to amatérsky poznat? Dá se s tím něco dělat? Děkuji Vám.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Vaší otázce zcela nerozumím. Při pohlavním styku se penis nezvlhčuje (dochází k ejakulaci) Asi by bylo dobré, kdybyste si o svém "problému" popovídal s někým, komu věříte (nebo nastudoval funkci pohlavních orgánů) Věřím, že vše je v pořádku.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.