Starší dotaz #118

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Mám již přes rok zvláštní vztah s dívkou (26 let).Znali jsme se již dlouho,ale já někoho měl.Pak jsme se setkali a vznikl vztak.Ona s někým žila, ale do půl roku se s ním rozešla.A teď v čem je problém. Je toho tak na 2 stránky, proto jen ve zkratce. Byli jsme spolu na letní dovolené, pak se téměř 2 měsíce nevidíme. Pozve mě k sobě a mazlíme se, pak se 2 dny neozve a když jsme na ulici, tak ji ani za ruku vzít nemůžu.Oficiálně spolu nechodíme. Procházky zásadně ve večerních hodinách za tmy. Ale to hlavní. Věří na minulé životy a prý jsme si v minulosti navzájem ubližovali ale i milovali. A v tomto životě to máme napravit. Je to s ní neustálý boj. Sex jsme spolu neměli. Vždy se jen při mazlení vzruší téměř na maximum, řekne mi promiň, téměř se rozpláče a má prázdný pohled a chce abych odešel. Já ji pak slovně rozebírám z tohoto stavu, což se mi celkem podaří, ale je v ní následně něco divně zlýho a musí slovně a citově ubližovat. je to prostě neuvěřitelný a asi jste se s takovým případem psychické poruchy nesetkala. A to je jen špička ledovce.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milý Tomáši, bylo by vhodné v sobě s láskou uspořádat svůj vztah k narozenému děcku. Žilo by se vám pak snadněji. Za tím účelem doporučuji návštěvu profesionála. Pro harmonickou budoucnost je dobré mít uspořádanopu minulost. Můžete mne kontaktovat.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.