Starší dotaz #12

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den…potřebovala bych poradit co dělat s manželem který je na mě závislý? Jsme spolu dvacet let,odstěhovala jsem se za ním z města na dědinu,začala dělat ve stejném zaměstnání a trávím s ním věškerý čas.Když jsem začala v poslední době jezdit za svými kamarádkami z rodného města,protože jsem opravdu potřebovala změnu a doslava na chvilku "vypadnout" z toho stereotypu,začal mi můj přítel vyčítat,že jsem s ním málo,že ho nemiluji a různě mě psychicky vidírat jen abych zase trávila všechen čas s ním.Tolikrát jsem s ním o tom hovořila,že potřebuji taky čas pro sebe,ale jeho dopověd byla vždy záporná..nevím, co mám dělat,jak mu to vysvětlit? děkuji moc za radu

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Aneto, nedávno jsem s jednou paní řešila něco velmi podobného. Její přání bylo, aby to pouto ke svému milenci necítila, protože nechce zrušit svu rodinu a sama si nedokáže pomoci. Toto pouto, které do současné situace nepatří, se nám společně podařilo rozpustit. To je ode mne k vaší situaci vše, protože slova zde bývají málo platná, jak sama na koci svého psaní uvádíte.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.