Starší dotaz #120

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, asi před třemi roky jsme s klukama na diskotece potkali holky a tak jsme si za něma přisedli. Večer probíhal naprosto v pohodě. Další víkend jsme chtěli jít s klukama zase ven a dostalo se mi informace, že jedna z těch holek,které jsme víkend před tím poznali, říkala, že se jí líbím. Shodou okolností jsme se opět potkali na úplně jiné diskotéce a tam to začalo. Jsem s ní chvilku stál a povídal u baru. Chtěla si vyměnit číslo a prý, jestli bychom spolu někdy někam nezašli. Souhlasil jsem, ikdyž mě nijak zvlášť nezaujala a taky jsem jí to řekl, že se sejít můžeme,ale necháme tomu volný průběh. Abych to zkrátil, došlo k tomu, že jsme se spolu vyspali a od tý doby jsem se s ní dva měsíce neviděl. Po dvo měsících se ozvala a řekla , že je těhotná. Byl to pro mě dost velký šok, protože tvrdila, že bere antikoncepci. Když jsem se jí na to pak ptal tak tvrdila, že antikoncepci bere,ale nepravidelně. :-) O interupci nechtěla ani slyšet, ikdyž jsem jí říkal, že se podle mě dítě má narodit z lásky a že ode mě nemůže očekávat, že se o ni a dítě budu starat.Dodnes jsem se s ní a ani s dítětem nesetkal a ani setkat nechci.Tvrdila, že ode mě nic nechce. Celá věc skončila u soudu. Můj problém spočívá v tom, že se s tím dodnes nemůžu vyrovnat a kdykoliv slyším o dítěti tak mi to není vůbec příjemné……dále pak jsou to obavy z toho , že si nenajdu holku, která by se mnou chtěla žít a mít se mnou děti. Od tý doby co se to stalo jsem měl vztah , který trval dva roky. Ze začátku jsem přítelkyni ovšem řekl,ale dodnes pochybuju, jestli důvod rozchodu nebyl právě již zmiňované dítě, protože si myslím,že by mi to expřítelkyně z několika důvodů neřekla……..

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milý Juliane, odpově´d není jednoznačná, je ale dobře, že věnuješ pozornost rodině, ze které dívka pochází. V tomto případě opravdu mohou působit oba vlivy, které uvádíš. Je ale na dívce, zda bude chtít, hledat cestu k harmonickému partnerství skrze sebepoznání… Tobě doporučuji mít oči otevřené a zvážit, zda je to pro tebe opravdu vhodná partnerka.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.