Starší dotaz #121

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, seznámil jsem se s jednou slečnou, ale mam pořád pocit že mě podvadí, kde může. Její otec neustále podváděl matku, od doby, co byla na světě i před jejím narozením, veřejně. Ona to věděla, i její máma to veděla, ale neustále to tolerovala a pořád to toleruje. Chci se zeptat zdali tato rodinná situace, může mít vliv na to, že její osobnost nebude schopná věrnosti a bude jako její otec, nebo zda-li naopak jí může tak znechutit že si na věrnosti naopak bude zakládat. Děkuji moc za odpověd.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Katko, je dobré, že partner ví o své agresi, nad kterou nemá zcela moc a rád by to změnil. Přeji dost odhodlání k tomu, aby s důvěrou nalezl svého psychoterapeuta a s ním pracoval na svém přání. Bude třeba pracovat s vnítřní dynamikou osobnosti. Ze zkušenosti vím, že takový problém je řešitelný.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.