Starší dotaz #13

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, jsem 19 let spokojeně vdaná,mám 3 děti a v loni-srpnu jem se zamilovala do muže taktéž ženatého s rodinou.Byla a je to vzájemná láska na první pohled.Občas se vídáme,téměř pravidelně si voláme.Oba s tím bojujeme,protože rodina je pro nás důležitá,avšak toto je pro nás opravdu silné.Navíc se fyzicky moc přitahujeme a rozumíme si.Jsme tak zvaně stejně naladěni.Nikdy jsem si nemyslela,že mě něco takového potká,navíc jsem nic takového nikdy nevyhledávala.On je na tom úplně stejně.Musím na něj stále myslet a nemůžu se pořádně na nic soustředit.Mám neustále takové vlny,kdy si uvědomuji ,že to není správné,avšak proti tomu bez něj nemůžu být.I v sexuálním životě se mi ten vztah promítl.Když jsem s manželem,myslím na jiného a vůbec nic z toho nemám.Stále jen předstírám. Zatím jsme spolu nic důvěrnějšího neměli,avšak to je zřejmě pouze otázka času a příležitosti.Hrozně mě to vyčerpává.Asi mi moc neporadíte,ale pomohlo by mi alespoň znáš váš názor.Předem děkuji!Zdravím Vás.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Jano, Chápu vaše zklamání a rozčarování. Zkuste si představit, že čtete svůj dopis, jako kdyby byl od vaší kamarádky. Co byste jí poradila? Ještě vám připomenu vaši větu: dala jsem do toho vztahu vše – víc neumím, nemůžu… Já si dovoluji přidat otázku, z kolika procent naplňuje tento vztah vaše očekávání (oblast – sexuálně-emoční, hmotné zajištění, trávení volného času, životní styl a směřování…). Jsou vaše očekávání reálná? Domnívám se, že z velké části ano. Proto doporučuji, seznámit ho s tím, co chcete – co opravdu chcete, dále mu říci, že víte, že ho nemůžete k ničemu nutit a že ani nechcete, ale že pro vás není dobré ve vztahu pokračovat, přestože rozchod je pro vás bolestný… Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.