Starší dotaz #132

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den. Abych přešla k jádru problému. Po osmi letech jsem se rozvedla, můj bývalý si pět let udržoval milenku, já to snášela testal mě fyzicky i psychicky. Teď když jsem si našla přítele a chtěla bych odejít i s naší 7letou dcerou do jiného města tak mi vyhrožuje a já se prostě bojím a nevím co dělat. Už jsme dávno rozvedení on stále bydlí u mne i když byt je můj. Jen se tam chodí vykoupat a najíst, když odjedu na víkend on si tam vezmu svou milou a já nemůžu vůbec nic dělat, protože už jsem hrozně slabá a bojím se něco podniknout. Vím, že je to postavené na hlavu, ale přesto Vám děkuji za odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Pavlo, přecijen doporučuji, požádat rodiče o spolupráci… Poptat se, který obecní úřad nabízí "startovací" byty… také existují Azylové domy (možno vyhledat na internetu). Každopádně, čím déle v takovéto situaci budete setrvávat, síly vám budou ubývat…, proto vám držím palce k osvobození se… i vy se podívejte na odkaz, který jsem doporučila ženě v předchozím dotazu.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.