Starší dotaz #138

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, potřebovala bych pomoct, poradit…nebo spise se nekomu sverit,jelikož na to nikoho nemam, ja už vlastně ani nevím,co potřebuji. V poslední době jsem dost na dně.Jsem v prváku na vysoké škole, na kterou jsem velice chtěla jít.Byla jsem šťastná,když jsem tam nastupovala, jenže nyní nemám radot absolutne z ničeho.Příjde mi, že jde vše proti mě.Před VŠ jsem studovala gympl, se spolužáky jsem si moc nerozuměla, a tak tam odtaď nemám žádnýho oprvdovýho kamaráda.Na ZŠ jsem měla výbornou kamarádku,ale jelikož jsme šly každá na jinou školu, rozpadlo se tak nějak i naše kamarádství…chci říci-mam spoustu kamarádu,ale nemám ani jednoho tak dobého, kterému bych se mohla svěřit, vyplakat se mu na rameno apod. …,proto mám nyní pocit, že vůbec nikoho nemám, že pro nikoho nic neznamenám.Mám přítele už téměř dva roky, jenže se vidíme bohužel jenom o víkendy a v týdnu se mi ani moc neozývá, což mě samozřejmě vadí, protože mi prostě chybí a chci s ním být v kontaktu alespon pres ten telefon…toto kdyz mu vzdycky reknu,tak me osoci,ze mu neco porad vycitam,vsechno to otoci proti me a udela ze me absolutni histerku…ted resime to, jestli se rozejdem nebo ne…a chova se ke mne hrozen,absolutne arogantne, jak kdyby v sobe nemel kousek citu… mne na me strasne zalezi, nedokazu si zivot bez nej predstavit…,a tak porad jenom brecim, ani nikam nechci chodit,kdyz nejsem s nim… a tak nejak jde celej muj zivot do pr…!Vsechno jsem si predstavovala jinak ….Omlouvam se, ze vas obtezuju,ale ja uz se opravdu nemam na koho obratit.Krystina

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá K., na těchto stránkách vpravo nalezneš dokumenty s radami http://cz.lundbeck.com/cz/public/what_we_do/depression/default.asp Kdybys přišla ke mně, naučili bychom se spolu léčebnými meditacemi harmonizovat na emoční úrovni některé spouštěče a postupně vyčistili některé bloky/strachy/úzkosti. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.