Starší dotaz #139

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den!Mam hroznou paniku ale take stres ,jelikož jsem vždy připravená ve škole na příklad vždy se hrozně rozklepu a mám z toho obrovský strach a ani nevím jak je to možné .Avšak stres je to to samé strach z toho co bude ,strach z písemky,strach jako starost o někoho.Myslím si že se vždy bojím zbytečně.A tak vás tedy žádám o radu pomoc.Děkuji moc

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Pavlo, kdyby se totéž přihodilo vaší kamarádce – odsoudila byste ji? Zkuste sobě poskytnout tolik pochopení a odpuštění jakobyste poskytla ji. Moc se mi nechce věřit tomu, že by vás rodiče vyhodiliDobré by bylo nestydět se před sebou a dokázat se k tomu postavit čelem a přiznat to třeba i druhým. I když je to situace nelehká, dobré je to, že jste zdraví, máte zdravé děti a věřím tomu, že se máte i rádi… Cítíte-li se opravdu psychicky vyštavená, je možné požádat psychiatra o antidepresíva – doporučuji k tomu i několik návštěv u psychoterapeuta.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.