Starší dotaz #1400

anonym Personál zeptal se před 14 roky

je to 15 let co me manžel chodil za jednou děvenkou když se vrátil tak jsem mu odpustila byly tady děti a měla jsem ho moc ráda za ty roky jsem mu to vyčetla asi 3x. Dnes spolu nemluvíme když musí odovědět tak mluví usekačně odmítá jist co uvařím a důvod protož nedokážu sedět bez čině a musím něco dělat,pomáhat.Já byla doma on chodil do práce tak jsem mu chtěla pomoct aby si mohl odpočinout tím myslím že třeba vymaluji natřu okna dvěře a mě to baví. Je tak naštvaný že mě dokonce řekl že si hldá podnájem neví kdy to bude jestli za rok měsíc nebo půl roku.Dům prý napíše na syna a on půjde.Nechápu to prý mě mockrát říkal že nemám tyto práce dělat že to nechce.Má svýho koníčka hraje přes internet hru dobře se při tom baví dokonce se schází na srazech.Nedávno se nam polámala postel tak jsme se domluvily že koupíme novou tak jsem ji objednala mezítím jsme se synem vymalovaly a se starším synem přestěhovaly nábytek protože jsme jim daly větší pokoj.Postrel dovezly první noc spal v obyváku a v sobotu tam přespal když jsem přišla s práce tak mě na to řekl že ta postel je na hovno že se na ní nedá spát protože je tvrdá přitom ta původní je stejně tvrdá ale jenom proležená,že chce tu starou tak jsem uděla jedinou věc která šla udělat po hadce která byly před tím postel se donesla teď máme v ložnici 3 postel nemůžem se tam hnout ale on je spokojen. Vrátí se k té hadce nebo spíše v´ýměně názorů ja mluvila klidně a on hučel začlo to tou postelí pak přešel na to že něco doma dělám to co by měl on.Prosila jsem ho ať nikam neodchází a dá mě ještě šanci abych mu dokázala že to nebudu to co má dělat on.Budu se věnovat jenom domácnosti a zahrádce tak mě na to řekl že tu šanci mám ale že chce pryč tak jsem to nevydržela a řekla jsem mu že on před 15 lety dostal šanci a že si myslím že tenkrát on mě ublížil víc něž já jemu a taky dostal šanci.Zeptala jse se ho se strachem jestli někoho má když chce odejít tak řekl že ne věřím mu protože kromě práce je doma.Další otázka byla jestli mě má vůbec ještě rád tak m odpověděl že neví a teď nevím co si o tom mám myslet mám ho moc ráda ale strašně mě to deptá prosím poraďte mě .děkuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 14 roky

Milá Anežko, budu stručná – kdo chce kam … Nemůžeme nikoho držet násilím… a taky nemáte zapotřebí neuctivé jednání… Můžete navrhnout návštěvu poradny. Dělejte si hezky.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.