Starší dotaz #143

anonym Personál zeptal se před 16 roky

dobrý den,už mnoho měsíců přemýšlím,jak dál ve svém životě.mám pocit,že bych chtěla nebýt a přitom se stydím za svoji slabost.a obávám takového rouhání.mám děti a vím,že potřebují matku. nevidím však smysl své existence.nemám žádnou hodnotu.miluju své děti.a to je i důvod,proč se se svými pocity peru a funguju na pohled svého okolí"normálně".na Vaši stránku jsem se obrátila proto,že nechci nikoho ve svém okolí zatěžovat svými dlouhodobými a stále stejnými problémy.a to nejen proto,že by to nemohlo nikoho bavit a každý má svých "radostí a starostí" dost,ale i proto, že se za to,co cítím, stydím.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá B., o situaci vím příliš málo na to, abych se k ní mohla vyjádřit. Co vás vedlo k rozchodu s otcem vašeho dítěte?

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.